YÜREKLİ OTEL AVŞA

YÜREKLİ OTEL AVŞA
Adresi : Avşa Adası Merkez / BALIKESİR

Telefon: +90 266 896 2549

Mobil Telefonu: +90 533 746 8966

Yürekli Otel Avşa, 1982… Başlangıcımız belli Geleceğimiz sonsuza kadar sizinle …!
Yürekli Otel Avşa, konum olarak Avşa Adasının merkezindedir. Avşa pansiyonları, avşa apartları, konseptinde yer alıp, İskeleye indiğinizde sol tarafdaki sahil şeridinde 5 dakika yürüme mesafesinde ve denize 20m mesafelik uzaklıktadır.Her geçen gün kendimizi yenileyip sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaç edindik. Yürekli Otel Avşa, olarak sizlerde bu yıl güvenli,huzurlu,samimi ve temiz bir ortamda tatil geçirmek istiyorsanız size sadece bir telefon kadar uzaktayız.

Sayfamızı ziyaretiniz ilk adım , ikinci adım rezervasyonunuz. Yürekli Motel Avşa’daki eviniz olsun…

Biz Yürekli Motel Avşa, olarak sizleri ağırlamaktan gurur duyacağız.. Yürekli motel 1982 yılından bu yana siz misafirlerimize hizmet veren bir aile motelidir. Motelimizde 20 adet oda bulunmaktadır.Bu odalar dan 15’i standart oda 4’ü suit odadır. Motelimiz konum olarak Avşa Adası’nın merkezindedir. İskeleye indiğinizde sol tarafdaki sahil şeridinde 5 dakika yürüme mesafesinde ve denize 20m mesafelik uzaklıktadır. Her geçen gün kendimizi yenileyip sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaç edindik. Sizlerde bu yıl güvenli,huzurlu,samimi ve temiz bir ortamda tatil geçirmek istiyorsanız size sadece bir telefon kadar uzaktayız.

Önemli Not: Değerli misafirlerimiz Avşa Adasına geldiğinizde lütfen iskeledeki otel,motel,pansiyon diye bağıran kişilere itibar edip sizi yönlendirmelerine izin vermeyiniz.Birçok tatilcimizden bu nedenden ötürü çok şikayet alıyoruz.Siz değerli misafirlerimizin tatillerini iyi geçirmeleri için lütfen gelmeden önce seçiminizi internetden görerek ve araştırarak yapınız.

Yürekli Motel tüm misafirlerimize iyi tatiller diler.

Avşa adası apartları, avşa adası pansiyonları, avşa adası otelleri, avşa konaklama, avşada tatil

Benzer Yazılar

Yorum Yaz