Bursa Nöbetçi Eczaneler

Bursadaki tüm ilçelerdeki nöbetçi hasteleri aşağıdaki bağlantıdan öğrenebilirsiniz.

Bursa’da hizmet veren nöbetçi eczanelerin listesi aşağıda sıralanmıştır. siz de sitede istediğiniz ilçeyi seçerek hangi eczanenin nöbetçi eczane olduğunu anlayabilirsiniz. Her ilçeye ait nöbetçi eczanelerin listesinden eczanelerin harita konumlarına da ulaşmanız mümkün. Böylece o gece nöbetçi olan eczanenin konumunu çok kolay bir şekilde öğrenmiş olursunuz.

Ayrıca ileri tarih araştırmasıyla da sadece bulunduğunuz günün değil aynı zamanda farklı bir günün de nöbetçi eczanesini öğrenebilirsiniz. Nöbetçi eczaneler liste halinde sıralanmışlardır. Listeden istediğiniz nöbetçi eczaneyi seçerek o gece ya da hafta sonu nöbetçi olan eczaneleri öğrenme imkanına sahipsiniz. Eczaneler kapandıktan sonra o günün nöbetçi eczanesi sabaha kadar hizmet vermekle yükümlüdür.  Listede Nilüfer Nöbetçi Eczaneler,osmangazi Nöbetçi Eczaneler,Yıldırım Nöbetçi Eczaneler,Büyükorhan Nöbetçi Eczaneler,Gemlik Nöbetçi Eczaneler,Gürsu Nöbetçi Eczaneler ,Harmancık Nöbetçi Eczaneler,İnegöl Nöbetçi Eczaneler,İznik Nöbetçi Eczaneler,Karacabey Nöbetçi Eczaneler,Keles Nöbetçi Eczaneler,Kestel Nöbetçi Eczaneler,Mudanya Nöbetçi Eczaneler, Güzelyalı Nöbetçi Eczaneler,Mustafa Kemal Paşa Nöbetçi Eczaneler,Orhaneli Nöbetçi Eczaneler,Yenişehir Nöbetçi Eczaneler şeklinde açılır menüyü kullanarak Bursa Nöbetçi Eczaneler hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.  Aynı şekilde nöbetçi eczanelerin konumlarını da yine harita üzerinden öğrenmeniz mümkün gözükmektedir. Hemen siz de aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Bu gece hangi eczane nöbetçi onu öğrenebilirsiniz. Nöbetçi eczanelerin listesine aşağıdaki linkten ulaşıp sorgulama yapabilirsiniz.

Bursa şehrine ait nöbetçi eczanelerin hangileri olduğunu internet üzerinden öğrenmeniz mümkün. Online olarak nöbetçi eczaneleri bu şekilde öğrenebilirsiniz. Saat 18:00 itibariyle kapanan eczaneler yerlerini nöbetçi eczanelere bırakmaktadırlar. Bu şekilde o gece ilaca ve tıbbi malzemelere ihtiyacı olanlar nöbetçi olan bu eczanelerden ihtiyaçlarını giderebilmektedirler. Nöbetçi eczanelerin listeleri ve iletişim telefon numaraları da verilmiştir. Nöbetçi eczane telefon numarası yine aynı listeden ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczanelerin telefon numaralarının yanında google map ten harita konumunu öğrenebilir ve nevigasyon aracılığı ile kolay bir şekilde nöbetçi eczaneye ulaşabilirisiniz. Bursa ili nöbetçi eczaneler listesi hakkında daha fazla bilgi için yine aynı likten bilgilendirme yapılması söz konusudur. Bursadaki nöbetçi eczaneler sabaha kadar hizmet vermektedirler. Siz de bu şekilde nöbetçi eczaneyi öğrenme imkanıa sahipsiniz. Geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

 

BURSA NÖBETÇİ ECZANELER LİSTESİ

Benzer Yazılar

Yorum Yaz