Avşa Efe Suit Otel

Avşa Efe Suit Otel

Avşa adasının en yeni konaklama tesislerinden biri Avşa Efe Suit Otel,
Avşa Efe Suit Standart suit odaların yanı sıra 1+1 suit odaları sizlerin hizmetine sunan Avşa Efe Suit Otel de rahatınız için hiç bir masraftan kaçınılmamış.

Avşa Adası’nda denize yalnızca 100 m yürüme mesafesinde yer alan Efe Suite Apart, siz ziyaretçilerini ev konforunu aratmayan konaklama birimlerinde ağırlamaktadır. Nisanın ilk gününden eylül aynın ortasına kadar hizmet vermekte olan otel, ihtiyaçlarınız ön planda tutularak dizayn edilmiştir. Konforunuz için tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi temin edilmektedir.

Efe Suite Apart’ın konaklama birimlerinin tümü özel banyolu ve mutfaklıdır. Aynı zamanda bünyesinde yoğun geçen bir günün ardında dinlenebileceğiniz oturma alanı bulunmaktadır. Kendi yemeklerinizi hazırlama olanağı bulacağınız mutfaklar ocak, buzdolabı ve çeşitli mutfak eşyalarıyla donatılmıştır. Konforunuz için dairelerde havlu saç kurutma makinesi ve nevresimler temin edilmektedir. Uydu yayınlı televizyon ve klima tüm birimlerde standarttır.

Efe Suite Apart’ın resepsiyonu hafta boyunca aralıksız hizmet vermektedir. Arzu ederseniz konaklamanız sırasında tesisin ek yatak hizmetinden ve barbekü olanaklarından faydalanabilirsiniz. Otelde özel aracınız için ücretsiz otopark alanı temin edilmekte ve genelinde de ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır. Ayrıca tesiste istek üzerine market alışveriş teslimatı yapılmaktadır.

Benzer Yazılar

Yorum Yaz